Ідеї для благоустрою від Созі

Ідеї для благоустрою від Созі

Слідкуйте за нашими статтями, щоб бути в курсі важливих речей.

Полімерне фарбування: інновація чи необхідність?
Сучасне полімерне покриття не має відходів, екологічне та на виході дає 100%-во гарний результат. Ось головні переваги:економічність: можливість покрити невеликі площі поверхонь, при цьому використавш..
Цікава математика парковок або те, про що ви ще не знали
Отже, довгоочікувана весна в Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі радує цвітінням і відмінною погодою, тягне народ до ТРЦ, кінотеатрів, до озера на пікнік і на фотосесію в центр міста. Наше досвідч..
5 міст світу з найкращою велоінфраструктурою: фоторяд натхнення
Урбаністіка - це наука про те, як зробити місто комфортніше. І що б там не казали, ми впевнені, головне - бажання і натхнення. А вже сучасні технології прийдуть на допомогу у благоустрої доріг і вулиц..
Велосипед vs. Автомобіль. Гнучкі паркувальні стовпчики vs. полімерні тротуарні огорожі.
З кожним роком велосипед все більше входить в повсякденне життя мегаполісу: це і модний фетиш, і екологічний засіб руху, і спосіб вести здорове життя, а також можливість економії. Хто ризикне змінити ..
4 способи дізнатися Київ ближче за допомогою велосипеда
Деякі думають, що Київ, втім, як і Харків, Дніпро, Львів чи Одеса, не так уже й доброзичливі до велосипедистів. А як же щорічний Твід Ран (Tweed Run), велосипедний пробіг в костюмах; FreeGen велохаб в..
Болларди з функцією занурення під асфальт як частина тренда сучасної антитерористичної архітектури
 Експерти і журналісти "Financial Times" сильні не тільки в цифрах. Нещодавно ми прочитали чудовий аналітичний матеріал про архітектуру великих міст. Фахівці відзначають зростаючий попит на засоб..
Три способи вплинути на ситуацію з паркуванням в твоєму місті
Культура встановлення використання тротуарних огороджень активно розвивається, але навіть у великих містах України антипаркувальні стовпчики встановлені ще не в тій кількості, щоб повністю перешкоджат..
Антиударні антитерористичні болларди FAAC на сторожі спокійних подорожей і нових вражень
Аеропорт - місце з неоднозначною аурою: енергетика зустрічей і розставань; "Сумні" благодійні чартери з пораненими; переможні борти з паралімпійцями; довгоочікувані лоукост, які, як Ryanair, дарують р..
Хто ставить гумовий захист для кутів і колон на паркінгах
Міста розвиваються, будуються будинки, а разом з ними і парковки. Якщо раніше житлові комплекси обмежувалися тільки парковками біля будинків, то сьогодні все більше серйозних забудовників будують підз..
Вінниця - гумові стовпчики для огорожі велодоріжки
У Вінниці велодоріжки вирішили захистити гумовими стовпчиками. Таке рішення благоустрою було прийнято в 2017 році і реалізовано на вулиці Келецькій, де проходять трамвайні колії.Тепер велосипедисти ог..
Пішоходи важливіше ніж машини або Немає парковок - Немає проблем!
"Інвестиції в дороги і парковки - це шлях назад"Енріке ПеньялосаНещодавно наші партнери виклали в інтернеті відео (воно внизу статті), де показали ситуацію з паркуванням на тротуарах і запропонували а..
Тротуарні стовпчики - мовчазне "Ні" з метою зберегти добросусідські відносини
Тротуарні стовпчики - мовчазне "Ні" з метою зберегти добросусідські відносиниВидання "The Guardian" повідомляє, що скорочення паркувального простору вже давно стало світовою тенденцією. У містах Англі..
Антипаркувальні стовпчики: економія бюджету і естетика міської архітектури.
Карл Бенц створив двигун внутрішнього згоряння 140 років тому. Автомобілі з тих пір заполонили великі та маленькі міста. Люди винаходять нові способи розширення парковок, адже кількість транспорту зро..
Пересувні таблички для паркування - ділимося секретами
Металеві пересувні таблички для паркування Так, напевно Ви бачили вже досить варіантів пересувних табличок для паркування, щоб розуміти, про що зараз піде мова.Ми також бачили їх чимало, після чого ви..
Все, що потрібно знати про водоналивні бар'єри
Водоналивний бар'єр або дорожній блок створений для того, щоб захищати місця проведення дорожніх робіт. Які б роботи не проводилися на дорозі - будь то ремонт труб або дороги, водоналивні бар'єри по..
Паркувальні бар'єри - як зробити правильний вибір
Паркувальні місця - це завжди приємно, а вільні паркувальні місця - це мрія кожного автомобіліста. І ось ви вирішуєте втілити її в життя. Що ж вам для цього може знадобиться?Є маса способів зробити пр..
10 причин купити полімерпіщані (полімеркомпозитні) люки
Напевно, кожен бачив, коли чавунний люк є, а потім його немає, а замість нього - палиця стирчить, це в кращому випадку. Чавунні люки часто стають жертвами крадіжок, по Україні ця цифра - близько м..