Полімерні пластикові сидіння - тренд серед сидінь, але це ще ви не чули про “стоячі” крісла економ класу в літаках!

Технологіїне стоять на місці. Виставки, саміти, конференції, форуми. Усюди оптимізація,ефективність, раціоналізація, технологічність, поліпшення, масштабування.Компанія "Созі" знає точно одне: хороша надійна послуга - на вагузолота. І скільки не проводили "фандрайзинг" для крутих"стартапів", а все ж звичайні зрозумілі побутові речі не втрачаютьзначущості: все також важливі добротні парковіі вуличні лавочки, лавки бетонні, металеві або дерев'яні, лавочки вузькі іширокі; а ще звичайним містам потрібні прості стадіони, де зручні пластикові сидіння витримають натискфанатів, дощ, вітер і завірюха; квітники,урни, дитячі майданчики і навіть поштовіскриньки ніколи не втратять свою актуальність. Адже людям потрібно десьграти з дітьми, кудись кидати свої листи і на чомусь сидіти літнього вечора удворі. Про що це ми? Ах, так, сидіти. Очам своїм не повірили, коли прочитали вквітневій статті Daily Mail про те, як розстаралися цінителі нововведень.


Уцьому році на виставці в Гамбурзі (Aircraft Interiors Expo 2018) булипредставлені унікальні сидушки для економ-класу в літаку. Назва їм дали такожунікальне - Skyrider 2.0 ( "небесний вершник", якщо що). Корисні вонитим, що тепер авіакомпанія зможе втиснути ще більше людей в салон, летіти вонибудуть в позиції "напівсидячи-полустоячи", але ще в 2010 році лоукостRyanair провів опитування, згідно з яким з 120 000 респондентів 80 000погодилися летіти в такий вельми спірною позиції безкоштовно, а ось 42%опитаних висловили готовність розглядати подібний варіант, якщо ціна будевдвічі менше звичайної вартості квитка економ-класу. Так що клієнти на такі"сардини в банку" вже є. Нехай не бентежить вас помітна частка іроніїв нашій статті, отримати досвід вершника в повітрі теж цікаво, але набагатоприємніше і цікавіше сидіти на крутих секційнихстільцях, які встановлені на різних стадіонах світу; скандувати і навітьзаплигувати в пориві емоцій на полімерніпластикові сидіння зі спинками, бо виробник обіцяє, що вони не дивлячись ніна що будуть всі також служити вірою і правдою, приймаючи нових гостей. Достадіонів світу ще долетіти потрібно, тому варіант описаних вище сідушек цілком собі ОК. І взагалі,давайте дружити. Хочете знати більше про технології, модернових продуктах,надійних варіантах благоустрою територій, підписуйтесь на нашу сторінку вFacebook. Тут вам і про гнучкі стовпчики на радість велосипедистів, і проантитерористичні болларди з гарантією спокою "на районі" і про"крісло-сідла" для тих, хто хоче недорого подорожувати. "Staytuned!" - як кажуть на батьківщині Daily Mail, на нашу - "Неперемикайтеся!"

Супутні Товари

Схожі статті

10 причин купити полімерпіщані (полімеркомпозитні) люки
10 причин купити полімерпіщані (полімеркомпозитні) люки

Напевно, кожен бачив, коли чавунний люк є, а потім його немає, а замість нього - палиця стирчить, це в кращому випадку. Чавунні люки часто стають жертвами крадіжок, по Україні ця цифра - близько м..

Антипаркувальні стовпчики: економія бюджету і естетика міської архітектури.
Антипаркувальні стовпчики: економія бюджету і естетика міської архітектури.

Карл Бенц створив двигун внутрішнього згоряння 140 років тому. Автомобілі з тих пір заполонили великі та маленькі міста. Люди винаходять нові способи розширення парковок, адже кількість транспорту зро..

5 міст світу з найкращою велоінфраструктурою: фоторяд натхнення
5 міст світу з найкращою велоінфраструктурою: фоторяд натхнення

Урбаністіка - це наука про те, як зробити місто комфортніше. І що б там не казали, ми впевнені, головне - бажання і натхнення. А вже сучасні технології прийдуть на допомогу у благоустрої доріг і вулиц..

Світові стандарти, 90 000 пластикових сидінь або 7 вражаючих фактів про Вемблі.
Світові стандарти, 90 000 пластикових сидінь або 7 вражаючих фактів про Вемблі.

Кожна країна прагне якнайкраще налагодити життя людей, а ще гарно та вражаюче приймати гостей. Здається, що стадіон можна порівняти із великою вітальнею вдома: родина та друзі, звісно, зважатимуть на ..

Стадіон Mercedes-Benz в Атланті
Стадіон Mercedes-Benz в Атланті

"Скажи мені, на чому ти сидиш, і я скажу, який ти вболівальник". Опис будь-якого сучасного стадіону можна починати з того, які сидушки на трибунах і який там Wi-Fi. Так ось на супер-чудо-стаді..

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре