Полімерні пластикові сидіння та 5 найбільш незвичайних стадіонів світу

Перефразовуючи слова відомої пісні, "Стадіони бувають різні, сидушки білі, червоні". Але наша замітка для любителів подорожувати не про секційні стільці з сідушками або зі спинками, і не про те, що стадіони можуть бути привітом з минулого (як, наприклад, Mmbatho Stadium, спроектований інженерами СРСР в Південній Африці) або виконувати роль житлових кварталів (як стадіон в Осаці, Японія), швидше за ця замітка про те, що примітного можна відзначити в стадіонах світу, крім того, що багато хто з них обладнані сучасними міцними полімерними сидушками, незліченними екранами і мають навколо доглянуту територію з тротуарними огорожами і антивандальними болардами.


Ось наш список:
1. Стадіон "Igraliste Batarija" (що в перекладі означає "грає братія") в Хорватії примітний тим, що з обох боків оточений пам'ятками середньовічної архітектури (фортеця Камерленго і собор Св.Марка).
2. Невеликий стадіон Марина Бей в Сінгапурі (на 22 000 глядачів), може, і має барвисті сидушки, але примітний іншим - перебувати натурально посеред води. А сусіди його і того крутіше - найбільше колесо огляду і однойменна траса Формули-1 (єдиний нічний трек в світі).


3. У цьому пункті - увага! Посмішка! Норвезька стадіон Олесунн не мав до 2005-го року сидінь взагалі (ні полімерних, ні секційних, ні пластикових) і тільки недавно влада оцінила відданість уболівальників і подарували їм сидушки з підігрівом.
4. Кокодрілос в Венесуелі здатний здивувати не тільки сидіннями на трибунах, та що там міцні сидіння, сам стадіон коштує переконливо як скеля, оскільки він натурально вирізаний з гори.
5. Імоцкі - другий стадіон з Хорватії в нашому списку: як не захоплюватись, там такий вид з лісу, скель, озера і руїн старої оглядової вежі.
Ми здогадуємося, що у кожного мандрівника свій список дивовижних стадіонів і інших визначних пам'яток, але щодо сидінь на трибунах - вибір невеликий, оскільки полімерні пластикові сидіння прості і міцні в своїй простоті. Дізнатися про них більше можна тут.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре