Мобільні стрічкові огорожі 2,5 м купити недорого в грн - Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро грн

(Код товару: 84310)
Стрічкові огорожі - мобільні стійки з стрічками 2,5 за низькою ціною в грн
Наявність: В наявності
Більше 10000 штук товарів готові до відвантаження
Наносимо логотипи на стрічки

Стрічка будь-якого кольору з Вашою рекламою

Низькі та оптові ціни

В т.ч. безготівковий розрахунок з ПДВ та без ПДВ

Без ПДВ: 1199.00 грн

1199.00 грн

Стрічкові огорожі - мобільні стійки з стрічками 2,5 за низькою ціною в грн Опис

Наявність в залі стійок зі стрічками - це завжди показник преміум ставлення до клієнтів. І у відповідь Ви завжди отримуєте більше.

Купити стовпчики зі стрічкою у виробника за найнижчою ціною в грн найвищої якості - для цього є ми.Власне виробництво стрічкових огороджень ЛТ-02 - гарантія низької ціниМи здійснюємо виробництво та збірку наших стійок зі стрічками в Києві, тому надаємо можливість

  •     купити стовпчики зі стрічкою за найнижчою ціною
  •     додатково комплектувати стійки з стрічками брендованими стрічками з логотипами - будь-якого кольору, з будь-якою інформацією на стрічці.Стійка огородження з витяжною стрічкою
- це конструкція, яка складається з нержавіючої труби, важкої основи з ковпаком із неіржавіючої сталі і котушки з висувною стрічкою, що вставлена ​​в неіржавіючу трубу обмежувальної стійки.


Стрічкові огорожі ЛТ-02 з'єднуються між собою висувною стрічкою,
 довжина якої визначає відстань між стійками.

З котушки тенсаторної стійки висувається стрічка і кріпиться до котушки сусідньої стійки. Так створюється перекриття доступу до певної зоні. Щоби звільнити прохід, висувна стрічка стійки знімається з сусідньої стійки і повертається назад до котушки.


В даному варіанті стійка має витяжну стрічку довжиною 2,5 метри, що дозволяє встановлювати стійки у залі на відстані 2,5 метра одна від однієї і створювати коридори руху по простору будь-якої довжини та форми, або обмежувати доступ до певних ділянок залу.Як прорахувати необхідну кількість стійок з витяжною стрічкою:


При прорахуванні необхідної кількості стійок огорожі з витяжною стрічкою, необхідно враховувати кінцеву стійку, яка буде тримати останню стрічку, тобто якщо ділити кількість метрів на 2,5, то до цієї цифри додатково додається 1 штука.

Розглянемо приклад:

Загальна довжина лінії, на яку необхідно поставити стрічкові огорожі, становить 10 метрів.

У цьому випадку кількість стійок огорож з витяжною стрічкою довжиною 2,5 метрів вираховується за такою формулою:

10 / 2,5 + 1 = 4 + 1 = 5 стійок з стрічками
Як купити стрічкові огорожі - стовпчики зі стрічкою за низькою ціною в грнЩоб купити стійки огорожі з витяжною стрічкою за низькою ціною, робіть замовлення онлайн, або дзвоніть нам за телефонами в контактах (в шапці сайту), або скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку для миттєвого з'єднання з менеджером.


Для організацій і компаній є можливість купити стовпчики зі стрічкою Тенсатор за безготівковим розрахунком за ціною в грн як без ПДВ, так і з ПДВ.

Щоб стрічкові огорожі купити за ціною в грн з ПДВ, до вартості додається 20% ПДВ.


Щоб купити стовпчики зі стрічкою за ціною в грн он-лайн виберіть необхідний колір стрічки.

Доставляємо стрічкові огорожі Новою Поштою або вантажними перевізниками (оптових закупівлях) по всій Україні, в тому числі: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Полтава, Івано-Франківськ та в кожне місто України.Стійка з витяжною стрічкою - вибір кольору


Мобільні стрічкові огорожі ЛТ-02 2,5м за вказаною ціною можна купити в двох виконаннях:

  • стійка з витяжною стрічкою червоного кольору
  • стійка з витяжною стрічкою синього кольоруВи також можете вибрати будь-який інший колір, нанести свій логотип на стрічку або будь-який напис і малюнок за вашим бажанням. Для цього, будь ласка, перейдіть в розділ "
Стійки з витяжними стрічками" і виберіть стійку з логотипом на стрічці.

За невелику вартість брендованої стрічки Ви отримаєте підвищення іміджу компанії, ступінь впізнаваності і рівня лояльності клієнтів


Стовпчики з витяжною стрічкою 2,5 метра ЛТ-02 в стандартному варіанті поставляються з червоною або синьою стрічкою довжиною 2,5 метра.

Також ми поставляємо
стрічкові огорожі з витяжною стрічкою 2 метри.Стійки Тенсатор, стрічкові огорожі і стовпчики з витяжною стрічкою - трохи історії


Одним з першовідкривачів і перших виробників даного виду мобільних огорож - стійок з витяжною стрічкою є англійська компанія Tensator. Tensator і донині є лідером мобільних огорож в Європі, який задає найвищі стандарти у виробництві стрічкових огороджень, в тому числі стандарти для нас.

Стійки Tensator ще можна зустріти в аеропорту Бориспіль (Київ) та у великих компаніях України - це перші стійки, які ми завозили на Україну, оригінальні тенсатори. Саме тому переносні стійки з стрічками отримали назву Тенсатори і донині мобільні стрічкові огорожі називають саме так.

Однак, низка причин в Україні зумовили різке підняття вартості оригінальних мобільних переносних огороджень Тенсатор, тому ми прийняли рішення знайти спосіб повернути доступну ціну на стійки з стрічками, зберігаючи при цьому якість оригінального тенсатора.

Отож, на сьогоднішній день виробництво та збірка стрічкових огороджень відбувається в Києві в нашому виробничому цеху.

Тому, якщо Ви шукайте надійного постачальника стрічкових огороджень з історією на ринку, який облаштував тисячі об'єктів стовпчиками зі стрічками по всій Україні, то Ви - в правильному місці!


Аеропорти України, банки, державні установи, кінотеатри, торгово-розважальні комплекси, готелі та ресторани, будинки культури, всі великі заклади країни, торговельні центри, заводи та виробництва, складські приміщення - на сьогодні вже практично всюди можна побачити в роботі наші мобільні стрічкові огорожі.

Подивіться список наших партнерів, які вже вибрали нас:
Нас вибрали


Для швидкого замовлення Ви також можете скористатися кнопкою зворотного зв'язку, і ми зв'яжеться з Вами в зазначений час.

Також ми завжди оперативно обробляємо замовлення он-лайн.www.sozi.com.ua  - стрічкові огорожі, мобільні переносні стійки із витяжними стрічками купити ціна в грн Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Полтава, Івано-Франківськ


Теги: ленточные ограждения

Стрічкові огорожі - мобільні стійки з стрічками 2,5 за низькою ціною в грн Характеристики

Технічні моменти
Ø, мм 63
Высота, м 0,91
Довжина стрічки, м 2,5
Колір червона стрічка
Ø основи, мм 320
Вага, кг 8

Стрічкові огорожі - мобільні стійки з стрічками 2,5 за низькою ціною в грн Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари
Стійка з витяжною стрічкою ЛТ-01 - стрічка 1,8м
1049.00 грн
Без ПДВ: 1049.00 грн
ПРЕМІУМ Стойка ЛТ-03 - червона стрічка 2,5 10кг
1349.00 грн
Без ПДВ: 1349.00 грн
Інформаційна табличка для стійки ЛТ
999.00 грн
Без ПДВ: 999.00 грн
Настеннінна касета з витяжною стрічкою 2,5м
699.00 грн
Без ПДВ: 699.00 грн
Настінна касета з витяжною стрічкою НТ-04 - 4м
949.00 грн
Без ПДВ: 949.00 грн
Настінна касета з витяжною стрічкою 2м - НТ-02
649.00 грн
Без ПДВ: 649.00 грн
ПРЕМІУМ Стойка ЛТ-03 - синя стрічка 2,5 10кг
1349.00 грн
Без ПДВ: 1349.00 грн
Премиум Стойка ЛТ-03 - лента 2,5 10кг - з ЛОГО
1849.00 грн
Без ПДВ: 1849.00 грн

Лідери продаж

Бетонна куля  СБ-18
285.00 грн
Без ПДВ: 285.00 грн
Ліхтарний стовп на 3 світильника ФС-03 3,5 м
14799.00 грн
Без ПДВ: 14799.00 грн
Тактильна плитка попереджувальна ПТ-01-30
59.00 грн
Без ПДВ: 59.00 грн
Антипаркувальні стовпчики  СП-09
785.00 грн
Без ПДВ: 785.00 грн
Конус дорожній гнучкий 52 см КДМ-05, 2 білі смуги
155.00 грн
Без ПДВ: 155.00 грн