Ідеї для благоустрою від Созі

Ідеї для благоустрою від Созі

Слідкуйте за нашими статтями, щоб бути в курсі важливих речей.

У чому різниця між пластиковими та алюмінієвими дорожніми вставками ВРД?
Вставки озмічальні дорожні ВРД - алюмінієві vs пластикові Дорожні вставки ВРД використовуються для поділу доріг, окремих доріг або смуг в зонах руху та безпеки дорожнього руху. Зазвичай на вставці є с..
Дивись серцем - Київ, Дарниця
В кінці 2019 року в Києві було встановлено арт-об'єкт "Дивись серцем", присвячений питанням людей з вадами зору.Знайти його можна біля станції метро Дарниця, біля зупинки громадського транспорту, яка ..
Хто відповідає за дороги в Україні?
Хто відповідає за дороги в Україні? Таке питання часто можна почути від людей, далеких від автодрожной сфери.За дороги в Україні відповідає підприємство Укравтодор, про що чітко сказано в документі "П..
Неочікувано, але правда: дорожні конуси, літо там море
Коли фокус уваги завжди зосереджено на елементах благоустрою, не дивно, що на фото також не море...а що би ви думали. Погляньте уважно!Справжнісіньки дорожні конуси, але на перший погляд здається, що ..
Захист та безпека за допомогою гумових накладок, упорів та демпферів на стіни, кути та колонни.
В цьому невеликому огляді ознаоймимо вас із досвідом країн ЄС для ще більшого переконання, що настінні гумові бампери та захисні накладки то є 'must have' для будь-якого промислового приміщення та пар..
Нові старі острівки безпеки на проспекті Перемоги. Київ.
Комунальне підприємство "Центр управління дорожнім рухом" повідомило, що теперь на проспекті Перемоги з 16 лютого встановлено пластикові стовпчики або дорожні віхи, які мають створити безпечний прості..
Червоні дорожки 2019. Тенсатори та мобільні переносні огорожі.
Наша команда як прихильники красиво організованого міського простору, як цінителі ергономічного дизайну в усьому і як ті, хто щиро переживають про благоустрій будь-яких територій, тим більше святкових..
Як перетворити паркувальні стовпчики, тротуарні огорожі та вуличні ліхтарі на прикрасу та мистецтво.
Чекайте на захопливу історію про чудернацького митця Давіда Зіна - https://www.facebook.com/topartistshow/videos/1244505865691181/.    ..
Боларди, вуличні ліхтарі, тротуарні огорожі та дорожні стовпчики розкривають секрети життя міста.
The Guardian розповіли про те, що вносять в інфраструктуру міста болларди, вуличні ліхтарі, паркувальні стовпчикиВідоме видання недавно розмістило в одній зі своїх рубрик цікаву статтю, яку ми хотіли ..
Кольори в благоустрої міст, доріг та вулиць.
Що значить колір пластикового ланцюжка, шлагбаума або інших мобільних огорожКожен з товарів в гіпер-маркеті "Созі" має свій колір: шлагбауми яскраво-оранжевий сигнальний; паркувальні стовпчики - черин..
Досвід організації простору за допомогою огороджувальних ланцюгів у Нідерландах.
Розповімо вам тут, як відпочинок налагодити, якщо ви потрапили в іншу країну, а саме - в Нідерланди.Ведучи свій блог, ми ділимося тим новим, що помічаємо навколо самі і про що читаємо в книгах, журнал..
Літо втрачає фарби, а от огороджувальний пластиковий ланцюжок - ні.
Огороджуючий пластиковий ланцюг Літо добігає кінця, але в серпні все ще гучно звучать вечірки (щось на кшталт "Белые Ночи Forest" або "ЮБК Summer Weekend"), стабільно відбуваються Bar Crawling (п..
Відкриття першого в Україні магазину H&M та тенсатори на сторожі порядку серед фанатів та покупців.
Тенсатори вже завтра допоможуть упорядкувати чергу і направити натовп покупців18-го серпня 2018 року, ось уже завтра, відбудеться відкриття магазину відомого шведського бренду H & M. І це вже трет..
Почуття гумору замінить тротуарні огорожі.
Ви тільки погляньте на цей Street Art: він то обіцяє цвяхи вам в колеса, то погрожує пошкодити авто, а то і з гумором натякає, що відмивати від продуктів життєдіяльності птаха машину будете довго. І ц..
Ми настільки прогресивні, що хочемо майбутнє вже зараз.
"Созі" вирішує питання контролю доступу по телефону (044) 338-64-38, а жителі Брукліна, як повідомляє Associated Press, - шляхом розстановки липових (читай: жартівливих) знаків. Якщо докладніше, то до..
Полімерні пластикові сидіння та 5 найбільш незвичайних стадіонів світу.
Перефразовуючи слова відомої пісні, "Стадіони бувають різні, сидушки білі, червоні". Але наша замітка для любителів подорожувати не про секційні стільці з сідушками або зі спинками, і не про те, що ст..
Стадіон Mercedes-Benz в Атланті
"Скажи мені, на чому ти сидиш, і я скажу, який ти вболівальник". Опис будь-якого сучасного стадіону можна починати з того, які сидушки на трибунах і який там Wi-Fi. Так ось на супер-чудо-стаді..
Полімерні пластикові сидіння - тренд серед сидінь, але це ще ви не чули про “стоячі” крісла економ класу в літаках!
Технологіїне стоять на місці. Виставки, саміти, конференції, форуми. Усюди оптимізація,ефективність, раціоналізація, технологічність, поліпшення, масштабування.Компанія "Созі" знає точно одне: хороша ..
Світові стандарти, 90 000 пластикових сидінь або 7 вражаючих фактів про Вемблі.
Кожна країна прагне якнайкраще налагодити життя людей, а ще гарно та вражаюче приймати гостей. Здається, що стадіон можна порівняти із великою вітальнею вдома: родина та друзі, звісно, зважатимуть на ..