Блог sozi.com.ua

Автошлях М02 - траса міжнародного значення

Автошлях М02 - траса міжнародного значення

Автошлях М 02 (Кіпті — Глухів — Бачівськ - державний кордон із Росією) — автомобільний шлях міжнародного значення на території України. Проходить територією Чернігівської та Сумської областей. Збігається з частиною Європейського автомобільного маршруту E101 (Москва - Київ). Маршрут та довжина автошляху М02 Міжнародна траса М02 починається  у Кіптях - маленькому селі на автошляху М01 в Козелецькому районі Чернігівської області  із населенням усього 713 осіб...

У чому різниця між пластиковими та алюмінієвими дорожніми вставками ВРД?

У чому різниця між пластиковими та алюмінієвими дорожніми вставками ВРД?

Вставки озмічальні дорожні ВРД - алюмінієві vs пластикові Дорожні вставки ВРД використовуються для поділу доріг, окремих доріг або смуг в зонах руху та безпеки дорожнього руху. Зазвичай на вставці є світловідбиваючий матеріал або дзеркало. Хоча відбивач дуже малий, матеріал діє як освітлення, відображаючи фари автомобіля.Дорожня вставка ВРД, що складається з корпусу та відбивача, кріпиться на дорозі або відповідному місці за допомогою вбудованого анкеру або накладним способом. Для встановлення в..

Інфраструктурний проект президента "Велике будівництво: внесок Sozi в розбудову якісних та безпечних автошляхів.

Інфраструктурний проект президента "Велике будівництво: внесок Sozi в розбудову якісних та безпечних автошляхів.

"Наше завдання не тільки в будівництві якісних доріг, але і в тому, щоб зробити їх максимально безпечними"Міністр інфраструктури України, Владислав Криклій.Інтерв'ю для UA Times21 жовтня 2020 року уряд затвердив Стратегію підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства інфраструктури, а Владислав Криклій коментує: "Безпека на дорогах завжди була пріоритетом номер один. Коли я обійняв посаду міністра програма забезпечення безпеки ..

Дивись серцем - Київ, Дарниця

Дивись серцем - Київ, Дарниця

В кінці 2019 року в Києві було встановлено арт-об'єкт "Дивись серцем", присвячений питанням людей з вадами зору.Знайти його можна біля станції метро Дарниця, біля зупинки громадського транспорту, яка обладнана тактильної плиткою, що направляє рух до зупинки та попереджує про місце посадки в громадський транспорт.Висота скульптури складає 2 метри. Сліпа людина йде по направляючий тактильний плитці, відчуваючи рельєфи тростиною та ногами. На тілі шрифтом Брайля написано "Дивись серцем". Автор арт-..

Дорожні роботи в Дніпропетровській області

Дорожні роботи в Дніпропетровській області

Дніпропетровська область. Траса О-041010 Вільне - Гвардійське. Капітальний ремонт...

Напрямний дорожній стовпчик солдатик, траса Н-26, Харківська область

Напрямний дорожній стовпчик солдатик, траса Н-26, Харківська область

Велике будівництво Україна в Харківській області проведе ремонт і будівництво 276,2 км доріг державного значення.Велике будівництво Україна - стовпчики пластикові напрямні при дорожніх роботах, траса Н-26При укладанні дорожнього полотна слід обмежити рух і доступ до місця проведення дорожніх робіт. Це необхідно для попередження з'їзду транспорту, що рухається на ділянку, де працюють люди.Як один з варіантів огородження, поряд з бар'єрами дорожніми пластиковими і водоналивніми, дорожніми конусами..

Дорожні роботи у Хмельницькій області

Дорожні роботи у Хмельницькій області

У Хмельницькій області буде відремонтовано та побудовано 208,8 км доріг державного значення.М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка - загальна протяжність дороги в межах області становить 140,7 км. У планах на 2020 оновити 56 км дороги. Зараз роботи з капітального ремонту ведуться одночасно на восьми ділянках чотирма підрядними організаціями. Роботи з поточного середнього ремонту тривають на п'яти ділянках.Н-03 Житомир - Чернівці - загальна протяжність дороги в межах області 198,3 км...

Дорожні роботи в Київській області

Дорожні роботи в Київській області

У Київській області буде відремонтовано та побудовано 154 км доріг державного значення.Капітальний ремонт транспортної розв'язки на автомобільній дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський (км 25).Проїжджу частину шляхопроводу повністю відремонтували в 2019 році, зараз йде ремонт балок прогонової будови. На підходах до шляхопроводу підрядник завершив роботи по влаштуванню вирівнюючого шару і продовжує роботи по влаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття.Поточний середній ремонт автомобіл..

Дорожні роботи в Запорізькій області

Дорожні роботи в Запорізькій області

В цьому році в Запорізькій області планується відремонтувати 277,5 км доріг державного значення.Відновлено будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя.План - запустити в цьому році рух по одній смузі до Хортиці. Завершення будівництва за 2 роки. За квітень побудували містечко для працівників, запустили бетонний вузол.На сьогодні основні роботи зосереджені на будівництві Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро) і на спорудження №5 (з'їзд з Споруди №4 на о. Хортиця). У п..

Дорожні роботи в Закарпатській області

Дорожні роботи в Закарпатській області

У Закарпатській області буде відремонтовано та побудовано 370 км доріг державного значення.М-23 Берегово - Виноградів - Велика Копаня на ділянці м. Виноградів - с. Велика Копаня (39-43 км). У поточному році ремонт дороги М-23 буде завершено повністю, а це - 49,7 км. Уже завершено влаштування верхнього шару - ЩМА 20.Дорога з'єднує транспортні потоки між Україною, Угорщиною та Румунією. Пасажирський потік веде до міжнародного пункту пропуску «Вилок» на українсько-угорському кордоні, а вантажопасаж..

Дорожні роботи в Житомирській області

Дорожні роботи в Житомирській області

У Житомирській області буде відремонтовано 238,7 км доріг державного значення.Автомобільна дорога М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через Вінницю) починається від кордону з Республікою Білорусь на контрольно-пропускному пункті Виступовичі і проходить в Вінницьку область.Загальна протяжність в межах області становить 224,5 км. У планах на 2020 рік - оновити 53,5 км дороги. Зараз роботи з поточного середнього ремонту ведуться на двох ділянках дороги.На ділянці ремонту (158-173 км) ..

Дорожні роботи у Одеській області

Дорожні роботи у Одеській області

У 2020 року в Одеській області планується здати в експлуатацію 163,2 км автомобільних доріг державного значення.Автомагістраль М-05 Київ - ОдесаКапремонт мосту через Хаджибейський лиман, фрезерування старого дорожнього покриття.Автодорога Р-33 Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика МихайлівкаБалта - Подільське, відрізок 245-253 кмВ рамках капітального ремонту влаштовано 4,7 км нижнього шару асфальтобетону з армованої цементом щебенево-піщаної суміші.С. Степанівка, Роздільнянського району, ді..

Дорожні роботи у Львівській області

Дорожні роботи у Львівській області

У Львівській області буде прокладено або відремонтовано 242 км доріг державного значення.Об'єднанная міжнародних трас М-06 Київ - Чоп і М-11 Львів - ШегиніЗавдяки цьому цього року відновиться проїзд відремонтованою дорогою від Миколаєва до Городка. Т-14-16 Львів - Пустомити - МеденичіЗавершується капітальний ремонт автодороги на 38-53 км. Відновлено 8,4 кілометра на відтинку Колодруби - Меденичі. Реконструйовано два мости в с. Колодруби.Т-14-25 Миколаїв - Городок - Жовква - Кам'янка - Бузьк..

Дорожні роботи на Черкащині

Дорожні роботи на Черкащині

На Черкащині буде відремонтовано 234 км доріг.Капремонт 10,7 км Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя - Маріуполь (Софіївка – Піщане) та 11,6 км в об'їзд Золотоноші.Завершується ремонт М-05 Київ - Одеса (143-152 км).Ремонт 7,4 км в об'їзд Умані на М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка.Н-01 Київ - Знам'янка - ремонтується 35,8 км. На 3-х ділянках проводиться ремонт 153-163, 164-176 і 183-198 км в Городищенському та Смілянському районах. Н-16 Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань на..

Дорожні роботи у Донецькій області

Дорожні роботи у Донецькій області

У Донецькій області буде відремонтовано 183 кілометрів доріг державного значення та 9 мостів.В даний час в Донецькій області капітально ремонтуються:шляхопровід на 165 кілометрі дороги Т-13-02 (КПП "Танюшівка" - Старобільськ - Бахмут), який знаходиться між Бахмутом і Лисичанськомміст на 67 кілометрі Н-32 Покровск - Бахмут - Михайлівкаміст на 708 кілометрі М-03 Київ - Харків - Довжанськийміст на 710 кілометрі М-03 Київ - Харків - Довжанськийміст на 67 кілометрі Н-32 Покровск - Бахмут - Михайлівка..

Дорожні роботи у Полтавській області: реконструкція та будівництво

Дорожні роботи у Полтавській області: реконструкція та будівництво

Полтавська область планує відновити та побудувати 235,6 км автодоріг.Зокрема, пролягаюча через Полтавський регіон, модерна автотраса Н-31 з'єднає Дніпропетровську та Київську області, що зменшить термін перебування у дорозі з Дніпра до Києва практично на 2 години.Проєкт Велике будівництво передбачає завершити у 2020 році у Полтавській області 14 пішохідних переходів, 8 шляхопроводів та 4 мости. Загальна довжина нової траси, що передбачає також будівництво об'їзних доріг біля населених пунктів Че..

Хто відповідає за дороги в Україні?

Хто відповідає за дороги в Україні?

Хто відповідає за дороги в Україні? Таке питання часто можна почути від людей, далеких від автодрожной сфери.За дороги в Україні відповідає підприємство Укравтодор, про що чітко сказано в документі "Про затвердження положення про Автодор".застосування мережевого принципу в розвитку дорігпідвищення якості пасажирських і вантажоперевезень автомобільним транспортом на технологічному і сервісному рівні. Ці показники включають в себе комфортність, безпеку, оперативність і швидкість, економічністьпідв..

Автомагістралі в Україні

Автомагістралі в Україні

Дороги в Україні - Відповіді на найпоширеніші питання.Дорога загального користування ПДРАвтомобільні дороги загального користування перебувають у державній власності і не підлягають приватизації.Складові частини автодорігУ межах смуги відведення:земляне полотно, проїзна частина, дорожнє покриття, смуга руху, споруди дорожнього водовідводу. штучні спорудиінженерне обладнання та інфраструктура - спец. споруди та засоби забезпечують безпечні та зручні умови руху (освітлення, технологічний зв'язок, ..

Як з нульовим бюджетом упорядкувати свій двір?

Як з нульовим бюджетом упорядкувати свій двір?

Переплітаючи Україну мережею великих і маленьких доріг, проект "Велике будівництво" створює нові норми, що стирають не тільки відстані, але і - кордони між містами і селами. Поступово відходять у небуття потворні старі хрущовки, що породили спальні райони, поняття «тимчасове житло» та філософію стороннього байдужого городянина, що не прикипів серцем до рідного містечка. Максимальну поверховість заслужено популярних колись хрущовок, які дали притулок мільйонам робочих (і вважалися, до речі, тимча..

Велике будівництво на догоду пішоходу

Велике будівництво на догоду пішоходу

Кажуть: життя це дорога. Кожен по-своєму розуміє цю фразу. Практично, все наше життя проходить в дорозі: ми або за кермом, або пішоходи. І хоча, в загальноприйнятому сенсі, будь-яка дорога - спосіб дістатися з точки А в точку Б, для кого-то дорога - ще й - спосіб розвіятися, проявити свої водійські якості і характер, поспілкуватися. Або посваритися. До речі, на цю тему є цікаве психологічне дослідження, але про це - пізніше.А поки..."Пішоходів треба любити.Пішоходи становлять більшу частину людс..