SOZI - це ... інтернет-гіпермаркет обладнання для благоустрою міст, вулиць, дворів та доріг


SOZI - це інтернет-гіпермаркет обладнання для благоустрою міст, вулиць, дворів та доріг. Це найширший, актуальний та постійно зростаючий асортимент вуличного обладнання в Україні. Це найвигідніші умови та ціниSOZI – це результат дванадцатирічної роботи лідируючої на ринку вуличного обладнання компанії Лемус. Це надійний партнер і для покупців, і для постачальників.

На сьогоднішній день ми пропонуємо високоякісні товари як власного виробництва, так і товари провідних виробників України і світу. Практично всі базові ціни на українські товари у нас збігаються з фабричними. Ціни на ввізні товари ми намагаємося тримати одними з найнижчих в Україні, працюючи безпосередньо із світовими постачальниками.

Орієнтуючись на різні категорії покупців, SOZI пропонує роздріб, дрібний та великий опт. Від паркінгів  - до автобанів. Для дорожніх, монтажних та будівельних компаній ми пропонуємо повну комплектацію вуличного простору необхідним обладнанням. А для кінцевих покупців -також послуги з монтажу, налагодження та обслуговування.

Даючи продукції своє ім'я, ми гарантуємо її високу якість та надійність. Всі товари в інтернет-гіпермаркеті вуличного обладнання SOZI мають гарне співвідношення ціни та якості, при цьому в асортименті представлені як продукція масового попиту, так і ексклюзивні товари.

З 2005 року ми облаштували тисячі підземних і наземних паркінгів, прилеглих до будівель територій, приватних ділянок, парків, стадіонів, банків, торговельних центрів, доріг. Ми зробили все, щоб сьогодні запропонувати Вам найвигідніше та найнадійніше рішення Вашого питання в облаштуванні території - будь то паркінг, двір, вулиця або хай-вей.

Наше обладнання вже приносить користь величезній кількості людей, а також приватним та державним компаніям, серед яких - провідні в Україні. Тому, будьте впевнені, Ви в гарній компанії.


SOZI. На вулицях Вашого міста.


Нас обрали:

...

Ви в гарній компанії.