Дивись серцем - Київ, Дарниця

В кінці 2019 року в Києві було встановлено арт-об'єкт "Дивись серцем", присвячений питанням людей з вадами зору.

Знайти його можна біля станції метро Дарниця, біля зупинки громадського транспорту, яка обладнана тактильної плиткою, що направляє рух до зупинки та попереджує про місце посадки в громадський транспорт.Висота скульптури складає 2 метри. Сліпа людина йде по направляючий тактильний плитці, відчуваючи рельєфи тростиною та ногами. На тілі шрифтом Брайля написано "Дивись серцем". Автор арт-об'єкта - Богдан Казанченко.


Перебуваючи біля монумента, хочеться заплющити очі та доторкнутися до нього, відчути рельєфи на його тілі. Іноді найважливіше очима не побачити.


Арт об'єкт "Дивись серцем" - те місце, яке трансформує та наповнює світ новим баченням. Створений звернути увагу суспільства на проблеми людей з вадами зору, він не залишить байдужим нікого.

Знайти та доторкнутися до монументу сліпої людини, що йде по тактильний доріжці, можна за адресою: Київ, вулиця Попудренка, метро Дарниця.


Біля пам'ятника та вздовж вулиці, крім тактильної плитки, встановлено наші тротуарні стовпчики СП-09. Вишукані, красиві, вони підкреслюють і виділяють простір "Дивись серцем", зберігаючи пішохідну зону біля монумента.
Супутні Товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре