Ми настільки прогресивні, що хочемо майбутнє вже зараз.

"Созі" вирішує питання контролю доступу по телефону (044) 338-64-38, а жителі Брукліна, як повідомляє Associated Press, - шляхом розстановки липових (читай: жартівливих) знаків. Якщо докладніше, то дотепне населення одного з районів самостійно встановило знак, що забороняє парковку з 8.00 до 18.00 і в результаті все "порушники" були евакуйовані і тільки після поліція повідомила, що цей дорожній знак не числиться в офіційних списках.
Не менш цікавий випадок стався на роботизованою парковці в штаті Нью Джерсі. Вона (парковка) полонила автомобілі через збій в програмному забезпеченні, термін якого закінчився, а влада міста не переуклали договір з Robotic Parking. І так, майбутнє вже настало. І в ньому є місце не тільки полімерним антипаркувальним стовпчикам, тротуарним огорожам та антивандальним болардам, але і плавучим паркувальним майданчиком, як той, який став місцевою визначною пам'яткою в Токіо.
До плавучої парковки Umihotaru веде міст завдовжки 4.4 км, а також вона переходить в підводний туннель. А вид на всі боки приваблює не тільки бажаючих поставити авто на стоянку, а й туристів, втім, як і місцевих роззяв.
Ви все ще думаєте, що майбутнє настане потім? Наводимо факт, який точно переконує, що майбутнє вже вбудовано в автомобілі у вигляді девайса Siemens VDO, який сканує місцевість на предмет вільних місць для паркування, а потім самостійно паркує машину (більше немає сенсу переживати, що ви такий собі водій). Укупі з простими інженерними рішеннями, як то: тротуарні стовпчики, гнучкі стовпчики для велосипедних доріжок і антивандальні болларди, такі технологічні нововведення показують нам, що живемо ми не в сьогоденні, а в самому, що ні на є майбутнє, прям як Коля Герасимов.
Послуга майбутнього також проста, ергономічна і надійна, як і гаджети, що увійшли в наше життя. Один дзвінок (044) 338-64-38 і питання контролю доступу вирішені ефективно і якісно.Супутні Товари

Схожі статті

Антипаркувальні стовпчики: економія бюджету і естетика міської архітектури.
Антипаркувальні стовпчики: економія бюджету і естетика міської архітектури.

Карл Бенц створив двигун внутрішнього згоряння 140 років тому. Автомобілі з тих пір заполонили великі та маленькі міста. Люди винаходять нові способи розширення парковок, адже кількість транспорту зро..

Антиударні антитерористичні болларди FAAC на сторожі спокійних подорожей і нових вражень
Антиударні антитерористичні болларди FAAC на сторожі спокійних подорожей і нових вражень

Аеропорт - місце з неоднозначною аурою: енергетика зустрічей і розставань; "Сумні" благодійні чартери з пораненими; переможні борти з паралімпійцями; довгоочікувані лоукост, які, як Ryanair, дарують р..

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре