У чому різниця між пластиковими та алюмінієвими дорожніми вставками ВРД?

Вставки озмічальні дорожні ВРД - алюмінієві vs пластикові


Дорожні вставки ВРД використовуються для поділу доріг, окремих доріг або смуг в зонах руху та безпеки дорожнього руху. Зазвичай на вставці є світловідбиваючий матеріал або дзеркало. Хоча відбивач дуже малий, матеріал діє як освітлення, відображаючи фари автомобіля.

Дорожня вставка ВРД, що складається з корпусу та відбивача, кріпиться на дорозі або відповідному місці за допомогою вбудованого анкеру або накладним способом. Для встановлення використовується поліуретановий двокомпонентний клей або дорожній епоксидний клей. Розмір дорожньої розділової вставки залежить від місця використання.


Перед придбанням важливо визначитися з місцем використання та передбачуваними навантаженнями :

  • наскільки інтенсивно буде використовуватися ВРД,
  • при якому швидкісному режимі
  • чи будуть ВРД використовуватися як елементи для зниження швидкості
  • чи будуть ВРД використовуватися в якості роздільників смуг руху.
Так в чому ж різниця між пластиковими дорожніми розділовими вставками і алюмінієвими вставками?


  1. Алюмінієві дорожні шпильки більш довговічні, ніж пластикові дорожні шпильки, та мають більш тривалий термін служби.
  2. Що стосується вартості покупки, ціна алюмінієвого сировини вище, ніж ціна пластикового сировини. В результаті вартість алюмінієвих вставок значно перевищує вартість пластикових ВРД.
  3. Пластиковий дорожній маркер можна використовувати для тимчасового або короткострокового обслуговування доріг. Алюмінієві дорожні шпильки можна використовувати для тривалих дорожніх робіт або постійних розділових ліній.
  4. Як пластикові, так і алюмінієві дорожні штифти можна використовувати для визначення меж правого та лівого боків дороги. Якщо в середині дороги використовується дорожня вставка, рекомендується використовувати алюмінієву дорожню вставку, щоб знизити швидкість автомобіля і підвищити поінформованість водія.
  5.  Міцність на стиск пластикових дорожніх розділових вставок складає 5-10 тонн. Але для алюмінієвих вставок це 17-40 тонн. Таким чином, вибір типу дорожнього відбивача може бути зроблений в залежності від галузі використання.
  6. Пластикові дорожні вставки відбивачі можна використовувати в лікарнях та школах, перед заводом, де транспортний потік або швидкість транспортних засобів невеликі. Дорожні розмічальні вставки ВРД на основі алюмінію рекомендуються для важких транспортних засобів, таких як високошвидкісні автомобілі, і важких транспортних засобів, таких як вантажівки.


Для того, щоб купити дорожні розмічальні вставки ВРД за низькою ціною в грн, в наявності на наших складах в Києві, вибирайте серед товарів нижче.Супутні Товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре