Досвід організації простору за допомогою огороджувальних ланцюгів у Нідерландах.

Розповімо вам тут, як відпочинок налагодити, якщо ви потрапили в іншу країну, а саме - в Нідерланди.

Ведучи свій блог, ми ділимося тим новим, що помічаємо навколо самі і про що читаємо в книгах, журналах і на просторах Інтернету, в нашій країні і в усьому світі. Нові рішення для благоустрою міст, доріг і вулиць з'являються в Україні, активно використовуються в великих містах, Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, а в інших країнах вони традиційно вже давно стали частиною ландшафту, як антіпарковочние стовпчики в пішохідних зонах; мобільні огорожі на великих заходах; привабливі ліхтарні стовпи зі світильниками в парках і пластикові складальні ланцюги на спортивних майданчиках у дворах, дитячих міських майданчиках і всюди, де необхідно попередити або заборонити проїзд (прохід).

Сьогодні в фейсбуці попалася на очі стаття відомої блогер Оксани Кравцової, мами і підприємця, активної дівчини і знавця косметики, так от після свого переїзду в Нідерланди Оксана часто ділиться досвідом, розповідає про те, що бачить навколо. Один з її постів присвячений був двом аспектам життя в цій країні:

1. Великому вибору розваг і способів проведення часу.

2. Тому, як організовано простір на спортмайданчиках, громадських мітапах, івентах та інше.

Вона зазначає, що в дозвіллі і спорті немає нестачі взагалі і що можливо якісно робити і те, і інше, не витрачаючи грошей. Спортивні сучасні майданчики є майже у всіх дворах, з ламінованим наклейками, де по QR коду можна завантажити додаток, а там інструкції, рекомендації та комплекси вправ. Також Оксана зазначає, що весь простір акуратно розмічено і найчастіше для цього використовуються так звані gueardrails, серед яких як економічне рішення популярні складальні пластикові ланцюжки різних кольорів: білі, червоні, чорні, жовті і комбіновані. Всі вони виконують сигнальну, що попереджає, і захисну функції.

При наявності вільного часу потрапити можна практично скрізь (існують тестові уроки танців, дні відкритих дверей в музеях, безкоштовний вхід на виставки): і ​​в відомий музей NEMO, і на виставку World Press Photo. Що дивно і зручно, розповідає Оксана, що скрізь можна пронести з собою питво, їжу, складні стільчики і так далі, а значить місцеві звикли "носити з собою цілий банкет" з метою економії. По дорозі з роботи можна зустріти затишні зони для барбекю, присісти на лавочку, викупатися в каналі, а якщо зустрінеться місце для санкціонованого відпочинку, то найчастіше воно вигороджений легкими в транспортуванні і монтажі пластиковими складальними ланцюгами, щоб було добре видно - територія для відпочинку.

Ціни на продукти, послуги та одяг високі, але економити легко, якщо знати, де розпродажі (отримуєш інвайт від співробітника компанії відомого бренду і скуповувати весь гардероб від Hilfiger). Є багато стихійних і стаціонарних flea markets, щось на зразок нашого блошиного ринку (там теж зустрічаються якісні речі, так само як і пластикові ланцюжки в ролі огорож).
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре