Що значать кольори обладнання для благоустрою міст, вулиць та доріг

Що значить колір пластикового ланцюжка, шлагбаума або інших мобільних огорож

Кожен з товарів в гіпер-маркеті "Созі" має свій колір: шлагбауми яскраво-оранжевий сигнальний; паркувальні стовпчики - чериний або ж вони просто сталеві; стрічки в тенсатори можуть бути синіми, червоними або інших кольорів за бажанням клієнта, а з тих пір як у нас з'явилися і активно стали продавати складальні пластикові огороджувальні ланцюжки різних кольорів (білі, чорні, жовті, червоні, чорно-жовті, червоно-білі) , ми всерйоз зацікавилися, а яка ж функція кожного кольору і як він впливає на сприйняття, розуміння і яким чином учасники руху можуть витлумачити той чи інший колір. Чи точно червоний - це сигнальний забороняє, а білий - декоративний огороджує, а явно чи червоно-біла пластикова ланцюжок дає знати, що прохід заборонено.

Не новина, що всі кольори спектра діляться на теплі і холодні, кожен колір має часом полярні значення, актуалізація кожного з яких залежить від контексту використання. Наприклад, червона килимова доріжка і стійки з червоною витяжною стрічкою - це про важливість і церемонію, в той час як червоний колір світлофора, дорожніх знаків, а також шлагбаумів, блокіраторів коліс або мобільних огорож - це колір небезпеки і заборони.

Червоний

Крім значень важливості і небезпеки, про які ми вже сказали, червоний колір витяжних стрічок в стійках або ламінованих наклейок на переносних паркувальних табличках - це ще елемент декору в стилі гранж, він додає енергії і руху. А ще, кажуть дизайнери, червоний в поєднанні з білим (прям як в набраних пластикових червоно-білих ланцюжках) - це елегантно і професійно. Є над чим подумати компаніям, які йдуть в ногу з часом.

Помаранчевий

Ми вже згадали і привели в приклад помаранчеві паркувальні бар'єри і автоматичні шлагбауми. Це здоров'я і життєва сила, якщо подумати, то і справді адже все, що використовується на парковках для облаштування та безпеки, як раз і є на благо здоров'я і збереження сили. Помаранчевий доброзичливий і привітний, але не пригнічує, як червоний, а привертає увагу. Адже ось неспроста такі кольори використовують в обладнанні для зон, де є ризики пошкодити чи пошкодиться в стрімкому потоці трафіку. А ще помаранчевий - це колір гостинності: так ось про що говорить шлагбаум на в'їзді, який автоматично піднімається кожного разу, пропускаючи гостей.

Жовтий

Колір почуттів. Іноді він нейтральний, а часом - енергійний і позитивний. Жовтий, наприклад, в набраних пластикових ланцюжках привертає увагу і інформує застережливо.

Чорний

Відноситься до ряду нейтральних кольорів. Його асоціація - це формальність, сила, поглинання. Це консерватизм, який використовується в оригінальних і елегантних дизайнах. Чорно-білі сигнальні стовпчики - важливі, особливо, якщо на дорозі немає штучного освітлення. На них також є і червоні елементи.

www.sozi.com.ua - Созі - товари для благоустрою міст, вулиць, дорігСупутні Товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре