Світові стандарти, 90 000 пластикових сидінь або 7 вражаючих фактів про Вемблі.

Кожна країна прагне якнайкраще налагодити життя людей, а ще гарно та вражаюче приймати гостей. Здається, що стадіон можна порівняти із великою вітальнею вдома: родина та друзі, звісно, зважатимуть на те, як ви її облаштували (чи зручні крісла, а чи чисті килимки), а вже потім віддадуть належне вашій гостинності. Подорожі дають змогу запозичити гарного досвіду, то ж сьогодні пропонуємо перенестися до відомого стадіону Вемблі (Wembley), який всерйоз міг би стати взірцем такої собі “спортивної вітальні” сучасної країни. Ми виділили аж 7 причин зазначеної взірцевості:

 1. Поважний вік стадіону: ще в далекому 1948 році він приймав Олімпійські Ігри.

 2. Величезна площа: 4 000 000 кубічних метрів. Уявіть, скільки сидінь на тих трибунах.

 3. На пластикових сидіннях стадіону не одне покоління вболівальників завзято скандували щось на кшталт “Оле-оле!”: на Вемблі відбулося 78 фінальних ігор, 6 Чемпіонатів Європи з футболу, один світовий футбольний чемпіонат та Євро-1996.

 4. На секційних стільцях вдалося посидіти не тільки спортивним фанам, але й шанувальникам музики, адже на стадіоні виступали легендарні Queen у 1986 році, Майкл Джексон - в 1988 та Роллінги - в 1990.

 5. Полімерні пластикові сидіння мають витримати бурхливий натиск фанатів, що їх прийматиме стадіон в 2020, UEFA. Всьому світові відомо про запальний норов тих, хто підтримує футболістів, тож сидіння мають бути міцними :-)

 6. Це найбільший критий стадіон на планеті (дах, до речі, висувний).

 7. Та-дам! Вражаюча цифра - 90 000
  сидінь
  та 25 000 додаткових місць для величезних подій.


Такій “спортивній вітальні” дійсно можна щиро позаздрити. Але просто заздрити немає чого, потрібно діяти і вже зараз великі міста України можуть зробити впевнений крок назустріч світовим стандартам, облаштувавши власні стадіони полімерними пластиковими секційними сидіннями для трибун. До 26-го травня цього року ще є час - можливо і до фіналу ліги чемпіонів УЄФА-2018 встигнути! Шуткуємо, але, як відомо, є доля правди: треба поспішати.
Супутні Товари

Схожі статті

Полімерні пластикові сидіння - тренд серед сидінь, але це ще ви не чули про “стоячі” крісла економ класу в літаках!
Полімерні пластикові сидіння - тренд серед сидінь, але це ще ви не чули про “стоячі” крісла економ класу в літаках!

Технологіїне стоять на місці. Виставки, саміти, конференції, форуми. Усюди оптимізація,ефективність, раціоналізація, технологічність, поліпшення, масштабування.Компанія "Созі" знає точно одне: хороша ..

Стадіон Mercedes-Benz в Атланті
Стадіон Mercedes-Benz в Атланті

"Скажи мені, на чому ти сидиш, і я скажу, який ти вболівальник". Опис будь-якого сучасного стадіону можна починати з того, які сидушки на трибунах і який там Wi-Fi. Так ось на супер-чудо-стаді..

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре